  AT600731 Datasheet PDF File
For AT600731 Found Datasheets File :: 1+       Page :: | <1> |
    ADVANCED SEMICONDUCTOR INC
Description X BAND, 0.4 pF, 30 V, SILICON, ABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
X BAND, 0.8 pF, 30 V, SILICON, ABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
C BAND, 1.2 pF, 45 V, SILICON, ABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
C BAND, 0.8 pF, 60 V, SILICON, ABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
C BAND, 0.4 pF, 60 V, SILICON, ABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
L BAND, 3.9 pF, 60 V, SILICON, ABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
L-S BAND, 3.3 pF, 60 V, SILICON, ABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
S-C BAND, 2.2 pF, 45 V, SILICON, ABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE
VHF BAND, 27 pF, 90 V, SILICON, ABRUPT VARIABLE CAPACITANCE DIODE