  DZ23C2V7 Datasheet PDF File
For DZ23C2V7 Found Datasheets File :: 11+       Page :: | <1> | 2 |
    Shenzhen Luguang Electronic Technology Co., Ltd
Shenzhen Luguang Electr...
Part No. DZ23C43 DZ23C4V3 DZ23C4V7 DZ23C3V0 DZ23C2V7 DZ23C24
Description Zener Voltage Range 2.7 V to 51 V. Dual Silicon Zener Diodes, Common Cathode
File Size 89.25K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    DZ23C7V5 DZ23C43 DZ23C4V3 DZ23C4V7 DZ23C3V0 DZ23C2V7 DZ23C24
Weitron Technology
Part No. DZ23C7V5 DZ23C43 DZ23C4V3 DZ23C4V7 DZ23C3V0 DZ23C2V7 DZ23C24
Description Surface Mount Zener Diode
File Size 537.65K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
    DZ23C20 DZ23C22 DZ23C24 DZ23C27 DZ23C2V7 DZ23C7V5 DZ23C47 DZ23C43 DZ23C4V7 DZ23C4V3 DZ23C3V0
Taiwan Semiconductor Company, Ltd
Description Dual Surface Mount Zener Diode
File Size 27.39K  /  2 Page
    Diodes
Description Zener Diodes
File Size 88.38K  /  3 Page
    DZ23C7V5T/R7 DZ23C7V5 DZ23C43 DZ23C4V3 DZ23C4V7 DZ23C3V0 DZ23C2V7 DZ23C2V4
Pan Jit International Inc.
Solid State Devices, Inc.
Part No. DZ23C7V5T/R7 DZ23C7V5 DZ23C43 DZ23C4V3 DZ23C4V7 DZ23C3V0 DZ23C2V7 DZ23C2V4
Description DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODES
7.51 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE ROHS COMPLIANT, PLASTIC PACKAGE-3
File Size 182.85K  /  4 Page
Vishay Siliconix
http://
Description Small Signal Zener Diodes, Dual
File Size 119.43K  /  8 Page
    Diodes Inc.
Diodes, Inc.
Description 300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE
surface mount silicon Zener diodes 4.7 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 2.7 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 6.8 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 3 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 20 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 24 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 16 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
surface mount silicon Zener diodes 10 V, 0.3 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
DIODES[Diodes Incorporated]
Description surface mount silicon Zener diodes 表面贴装硅稳压二极管
300mW DUAL SURFACE MOUNT ZENER DIODE