  MM3Z36VC Datasheet PDF File
For MM3Z36VC Found Datasheets File :: 4+       Page :: | <1> |
    Fairchild Semiconductor, Corp.
FAIRCHILD SEMICONDUCTOR CORP
Description 18.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
15.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
22.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
11.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
36 V, 0.2 W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE
3.3V 200mW 5% Zener, SOD323F
4.3V 200mW 5% Zener, SOD323F
12.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
13.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
16.0V 200mW 5% Zener, SOD323F
File Size 382.46K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Fairchild Semiconductor
Description Zener Diodes
File Size 353.24K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
SeCoS Halbleitertechnologie GmbH
SeCoS Halbleitertechnol...
Description 200mW, SOD-323L Surface Mount Zener Diodes