  P30N06LE Datasheet PDF File
For P30N06LE Found Datasheets File :: 3+       Page :: | <1> |
    RFP30N06LE RF1S30N06LE RF1S30N06LESM
Fairchild Semiconductor
HARRIS[Harris Corporation]
Part No. RFP30N06LE RF1S30N06LE RF1S30N06LESM
Description 30A/ 60V/ ESD Rated/ Avalanche Rated/ Logic Level N-Channel Enhancement-Mode Power MOSFETs
30A, 60V, ESD Rated, Avalanche Rated, Logic Level N-Channel Enhancement-Mode Power MOSFETs
File Size 91.05K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    FAIRCHILD[Fairchild Semiconductor]
Part No. RFP30N06LE RF1S30N06LESM
Description 30A, 60V, ESD Rated, 0.047 Ohm, Logic Level N-Channel Power MOSFETs
File Size 151.12K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
    INTERSIL[Intersil Corporation]
Intersil, Corp.
HARRIS SEMICONDUCTOR
Part No. RFP30N06LE RF1S30N06LESM FN3629
Description From old datasheet system
30A/ 60V/ ESD Rated/ 0.047 Ohm/ Logic Level N-Channel Power MOSFETs
30A, 60V, ESD Rated, 0.047 Ohm, Logic Level N-Channel Power MOSFETs 30 A, 60 V, 0.047 ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, TO-220AB